Search
Advertisement
  • Internet jako źródło informacji

    Sieć to wirtualna przestrzeń wypełniona różnego rodzaju informacjami. Najczęściej nie są, jednak warte uwagi oraz zgodne z prawdą. W jaki sposób więc odróżnić złe od właściwych? Pierwsza oraz najistotniejsza rzecz to wybieranie jedynie treści pochodzących z poleconych stron. Jeżeli więc redagując poważny referat bazujemy na …Read More »
  • Listy i kartki pocztowe

    Wiadomości dostarczane nam za pomocą listów i kartek pocztowych powoli odchodzą w zapomnienie. Nie da się ukryć, że dostanie ich jest bardzo przyjemnym gestem. Metoda co prawda wypierana jest przez nowoczesne technologie, jednak podczas naszych wakacji zdarza nam się wysłać kilkanaście pocztówek do naszych najbliższych …Read More »
  • Coś dla dzieci

    Oferta prasowa jest bardzo bogata. Znajdzie się cos dla każdego bez względu na jego zainteresowania. Nie można w tym wszystkim zapominać od najmłodszych którzy szczególnie w młodym wieku powinny mieć kontakt nie tylko z książkami ale i gazetami. Najczęściej są to komiksy, ponieważ jest to …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Czy bilbordy są efektywne

10

Bilbordy widzimy nie tylko w miastach. Dużo częściej spotykamy je też przy ruchliwych szlakach komunikacyjnych. Ze względu na tak nagły wzrost ich ilości można byłoby twierdzić, że rzeczywiście gwarantują zadowalające rezultaty reklamowe. W rzeczywistości jest to, jednak opcja pomocnicza nieoddziałująca praktycznie w ogóle na sprzedaż danej usługi lub rzeczy. Jeszcze jakiś czas temu bilbordy ze względu na małe występowanie przyciągały ludzki wzrok, obecnie okazują się być już tak pospolite, że rzadko, kto zwraca ku nim swój wzrok. Inwestycja w kampanię bilbordową może, więc okazać się nieopłacalna. Jej koszt może w wysokim stopniu przewyższyć ewentualne zyski. Istnieją o wiele lepsze i bardziej funkcjonalne formy reklamy prezentowane zarówno małym jak też ogromnym firmom. Chodzi o reklamę internetową, która w naszym kraju powoli się rozprzestrzenia. Tworzona są coraz to nowsze opcje i sposoby na zwiększanie sprzedaży. Przykładem niebywale skutecznych, jednak długofalowych rozwiązań okazuje się być pozycjonowanie. Jeżeli uda nam się polepszyć pozycję naszej strony w wynikach wyszukiwarek i ją tam utrzymać możemy mieć pewność, że pozyskamy wielu nowych odbiorców, a więc również zwiększymy zyski. To bardzo istotna sprawa.

Comments are closed.