Search
Advertisement
  • Każdy może się pokazać

    Zmiany jakie zachodzą mają wpływ na to, że każdy z nas może kreować nowe informacje oraz zamieszczać je w Internecie. W prosty sposób możemy stać się osobami mającymi wpływ na kształtowanie rzeczywistości. Nagranie telefonem filmu z miejsca jakiegoś wydarzenia i umieszczenie go w sieci, albo …Read More »
  • Przepływ informacji

    Każdy z nas chce jak najwięcej wiedzieć o bieżących wydarzeniach. Tyle się obecnie dzieje, a informacje przepływają z jednego miejsca na świecie do drugiego w bardzo krótkim czasie. Bardzo popularnymi przekaźnikami wiadomości były gazety, jednak ze względu na długi czas oczekiwania na nie, nie spełniają …Read More »
  • Technologia górą

    Sposobów komunikacji w obecnych czasach jest wiele i można to robić różne sposoby. Najpopularniejsze są te które idą z duchem czasu i najszybciej przekazują informacje. Rozwój telefonów, smartfonów, tabletów i komputerów sprawił, że nie rozstajemy się z dostępem do Internetu i mamy ciągły dostęp do …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Duża ilość informacji

Wszystko zaczęło się od gazet, później przyszedł czas na radio, telewizję i Internet. To właśnie Internet łączy w sobie wszystkie wcześniejsze możliwości i oferuje najwięcej z pośród wszystkich mediów. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez niego. Prezentowane są w nim treści związane ze wszystkimi tematami. Znajdujemy w nim informacje, edytujemy je oraz kreujemy nowe. To co zostało wprowadzone do Internetu zawsze w nim pozostanie nawet jak to usuniemy. Trzeba uważać na wszystkie działania. Choć mamy ułatwione zadanie i łatwiej jest się nam pokazać, zaprezentować w korzystny dla nas sposób, zaistnieć i poznać nowe osoby. Ułatwia on komunikację czy nawet prowadzenie działalności. W Internecie informacji jest tak wiele, że mamy problemy z wyselekcjonowaniem tych najistotniejszych. Przebicie się przez gąszcz nie interesujących nas rzeczy często jest dla nas wielkim kłopotem. Co prawda rozwiązaniem są kanały RSS selekcjonujące tylko ważne dla nas informacje, jednak nie zawsze są one tak skuteczne jak byśmy chcieli.

Comments are closed.