Search
Advertisement
  • Poradzić sobie z presją

    Rozwój technologii sprawia, że wiadomości mogą do nas przyjść pod kilkunastoma postaciami. Dostaniemy wiadomość tekstową na pocztę elektroniczną lub list, ktoś do nas zadzwoni lub coś nam powie. Sposobów jest wiele jednak to nie one są najważniejsze a ich treść. Mogą być przecież zarówno dla …Read More »
  • W jaki sposób media manipulują społeczeństwem?

    Media to nieodłączna część naszego codziennego życia. Gazety, Net, telewizja, radio – wszystko to zalicza się do obecnych mediów. Mass media mają mnogość rozlicznych funkcji, jedną z nich jest transmitowanie informacji oraz wiadomości, jakie dotyczą wielu zróżnicowanych dziedzin życia społecznego – rozrywki, reklamy, sytuacji na …Read More »
  • Szansa na zaistnienie

    Rozwój mediów ale i technologii sprawił, że każdy z nas może kreować nowe informacje oraz zamieszczać je w Internecie stając się jedną z osób mających wpływ na kształtowanie rzeczywistości. Nie jest przecież problemem nagranie telefonem czy tabletem filmu z miejsca konfliktu i umieszczenie go w …Read More »
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Jak najszybciej i najkrócej

Wszystkie starsze osoby zawsze stwierdzają, że kiedyś było lepiej. Muzyka była fajniejsza, praca była dla każdego i wszystko było inne i przyjemniejsze. Nie ma się co z tym zgadzać, ponieważ życie kilkadziesiąt lat temu miało, też wiele minusów o których nie zawsze się wspomina. Chwali się tamte czasy, bo były to czasy młodości a wtedy na wszystko patrzy się inaczej i nie ma co się dziwić że patrzy się na ten okres pozytywnie i często z przymrużeniem oka. Za kilkanaście lat i my będziemy mówić, że kiedyś było znacznie lepiej. W głowie pewnie już nie raz pokazują się takie myśli i zastanawiamy się w którym kierunku to wszystko pójdzie. Wiadomości jakie słyszymy od starszych osób często są dla nas nie do uwierzenia. Kto obecnie czekałby tydzień lub dwa na odpowiedz na list. Wszystko dzieje się tak szybko, że często nie ma nawet czasu na długie zastanowienie. Piszemy wiadomości, wysyłamy i za chwile mamy odpowiedź. Wszystko pędzi do przodu, a wiadomości uczą nas jednego – wyrażania naszych potrzeb w jak najkrótszej formie oszczędzając jak najbardziej słownictwo.

Comments are closed.