Search
Advertisement
  • Pozostają w tyle

    Ich rola nie jest już tak istotna jak kilkanaście lat temu. Gazety są wypierane przez Internet który stał się najważniejszym dla nas medium. Szybkość przekazywania informacji, częstotliwość ich aktualizowania ma duży wpływ na jego popularność. Oczywiście kiedy chcemy na spokojnie usiąść i zapoznać się ze …Read More »
  • Glazura i płytki gresowe Poznań

    Chcąc kupić glazurę lub popularny gres, wystarczy jedynie dobrze rozejrzeć się za odpowiednim sklepem. Okazuje się, że to nie powinno być trudne, ponieważ wystarczy jedynie posłużyć się trafionym hasłem, aby cel ten osiągnąć. Takim hasłem mogą być słowa glazura Poznań. To niby nic wielkiego, a …Read More »
  • Codzienna prasa, a tygodnik

    Bardzo często w drodze na uczelnię, do pracy lub podczas zakupów decydujemy się nabyć prasę. Jej wybór w głównej mierze powinien być uzależniony od tego, co chcemy się z niej dowiedzieć. Tak więc chcąc dowiedzieć się, co wydarzyło się dnia poprzedniego w polityce, ekonomi, finansach, …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Jak najszybciej i najkrócej

Wszystkie starsze osoby zawsze stwierdzają, że kiedyś było lepiej. Muzyka była fajniejsza, praca była dla każdego i wszystko było inne i przyjemniejsze. Nie ma się co z tym zgadzać, ponieważ życie kilkadziesiąt lat temu miało, też wiele minusów o których nie zawsze się wspomina. Chwali się tamte czasy, bo były to czasy młodości a wtedy na wszystko patrzy się inaczej i nie ma co się dziwić że patrzy się na ten okres pozytywnie i często z przymrużeniem oka. Za kilkanaście lat i my będziemy mówić, że kiedyś było znacznie lepiej. W głowie pewnie już nie raz pokazują się takie myśli i zastanawiamy się w którym kierunku to wszystko pójdzie. Wiadomości jakie słyszymy od starszych osób często są dla nas nie do uwierzenia. Kto obecnie czekałby tydzień lub dwa na odpowiedz na list. Wszystko dzieje się tak szybko, że często nie ma nawet czasu na długie zastanowienie. Piszemy wiadomości, wysyłamy i za chwile mamy odpowiedź. Wszystko pędzi do przodu, a wiadomości uczą nas jednego – wyrażania naszych potrzeb w jak najkrótszej formie oszczędzając jak najbardziej słownictwo.

Comments are closed.