Search
Advertisement
  • Rozwijanie zainteresowań

    Każdy z nas lubi czytać gazety. W zależności od naszych zainteresowań znajdziemy takie które prezentują interesujące nas treści. Mogą to być dzienniki zawiązane z polityką, gospodarką, społeczeństwem, sportem, gotowaniem. Oferta jest stale rozbudowywana dzięki czemu bez względu na nasze zainteresowania dotrzemy do tego co jest …Read More »
  • Przepływ informacji

    Każdy z nas chce jak najwięcej wiedzieć o bieżących wydarzeniach. Tyle się obecnie dzieje, a informacje przepływają z jednego miejsca na świecie do drugiego w bardzo krótkim czasie. Bardzo popularnymi przekaźnikami wiadomości były gazety, jednak ze względu na długi czas oczekiwania na nie, nie spełniają …Read More »
  • Każdy może się pokazać

    Zmiany jakie zachodzą mają wpływ na to, że każdy z nas może kreować nowe informacje oraz zamieszczać je w Internecie. W prosty sposób możemy stać się osobami mającymi wpływ na kształtowanie rzeczywistości. Nagranie telefonem filmu z miejsca jakiegoś wydarzenia i umieszczenie go w sieci, albo …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Komunikacja to podstawa

Komunikować się możemy na wiele sposobów. Zaczynając od tych najpopularniejszych związanych z nowoczesnymi technologiami aż po te tradycyjne. Co prawda listy dostajemy już wyłącznie od banków, urzędów skarbowych i innych instytucji. Z kolei pocztówki to przyjemność którą coraz rzadziej wykorzystujemy i to najczęściej przy okazji wakacji. Najpopularniejsze są metody związane z nowymi technologiami. Wysyłanie wiadomości tekstowych i graficznych, e-maili, telefonowanie czy rozmawianie przy pomocy komunikatorów internetowych wypiera tradycyjne metody. Wielka popularność wiadomości przesyłanych za pośrednictwem Internetu, urządzeń mobilnych, komputerów i telefonów to znacznie szybsze sposoby komunikacji. Wiadomości dostajemy niemal w tym samym czasie w którym są wysyłane. Dzięki temu mamy dużo większe możliwości. Nie tylko jeśli chodzi o kontakt ze znajomymi, ale także o wszystkie sprawy biznesowe. Na podjęcie decyzji mamy więcej czasu, a i zorientowanie się co może planować konkurencja także jest łatwiejsze.

Comments are closed.