Search
Advertisement
  • Magnez dla dzieci

    Dzieci znajdują się w okresie bardzo intensywnego wzrostu, a poza tym muszą one przyjmować sporą ilość informacji na temat świata i otaczającej je rzeczywistości. Dlatego rodzice coraz częściej kupują dla nich różnego rodzaju zestawy witamin i minerałów. Trzeba przyznać, że w sprzedaży dostępnych jest naprawdę …Read More »
  • Prenumerata roczna, czy się opłaca?

    Z roku na rok przybywa magazynów tematycznych, poświęconych osobom, które są zainteresowane daną dziedziną życia. Są to wszelkiego rodzaju magazyny, które zawierają informacje, jak udoskonalić swoje umiejętności. Bardzo często znajduje się tam wiele praktycznych porad, dzięki którym mamy możliwość rozwinąć skrzydła. Bardzo często w przypadku …Read More »
  • Przyjemność z obcowania z gazetami

    Każdy z nas jest inny i w orbicie jego zainteresowań znajdują się zupełnie inne rzeczy. Kontakt z informacjami mamy najczęściej poprzez, radio, telewizję i Internet. To one na bieżąco prezentują nam wszystkie informacje. Dzienniki wychodzą następnego dnia i prezentują podobne treści, jednak w wielu przypadkach …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kryteria udzielania kredytu technologicznego

Obecnie najsilniej wspierane są firmy stawiające sobie za cel rozwój najnowszych technologii. Mogą one liczyć nie tylko na otrzymywanie zwykłych kredytów dla firm, ale również na kredyt technologiczny, który można przeznaczyć na wszystkie cele pojawiające się podczas wdrażania do produkcji nowych technologii.

Ze względu na to, że kredyt technologiczny przyznawany jest przy współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego i współudziale Unii Europejskiej firmy go otrzymujące muszą zostać wyłonione na podstawie przeprowadzonego konkursu co daje większą gwarancję dobrego zainwestowania pieniędzy i szansę na rozwój badań nad nowymi technologiami.

Właściciele firm uczestniczących w takim konkursie muszą więc przedstawić przygotowany przez siebie projekt dotyczący sposobów wdrożenia nowych technologii w pracach produkcyjnych oraz możliwości nawiązania współpracy z naukowcami zajmującymi się prowadzeniem badań nad zasadnością wprowadzania innowacyjnych usług.

Firma zainteresowana otrzymaniem kredytu technologicznego oprócz przedstawienia innowacyjnego projektu musi także udowodnić, że będzie w stanie wnieść wkład własny w planowaną inwestycję wynoszący przynajmniej dwadzieścia pięć procent jej ogólnych kosztów.

Wówczas otrzyma dofinansowanie rzędu nawet siedemdziesięciu procent kwalifikowanych wydatków zaplanowanej inwestycji. Może być ono wykorzystywane także na opłacenie zewnętrznych ekspertyz i koncepcji. Informacje na temat kredytu technologicznego znajdują się m.in. na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-na-innowacje-technologiczne.

Comments are closed.