Search
Advertisement
  • Właściwy moment na zakup franka

    Raczej nikt nie lubi przepłacać za usługi i produkty. Tym bardziej nikt nie chce kupować franka szwajcarskiego po wysokiej cenie. Dlatego każdy, kto ma taką potrzebę, rozgląda się za punktem, w którym będzie mógł liczyć na w miarę przyzwoitą cenę. Niektórzy czekają na właściwy moment, …Read More »
  • Zespół drażliwego jelita – objawy i przyczyny

    Coraz większa liczba ludzi cierpi na zespół drażliwego jelita. Podobno to nic strasznego. Można się z tego wyleczyć i to bez większego trudu. Jednak wiadomo, tak jak w przypadku każdej innej choroby, nie ma w tym nic przyjemnego, a dolegliwości są dość dokuczliwe i zdecydowanie …Read More »
  • Szybkość przekazywania informacji

    Każdy z nas sięga do mediów. Najpopularniejszymi są telewizja oraz Internet. Całkiem nieźle ma się także radio jednak jeśli chodzi o prasę to widać od niej pewien odwrót. Wszystkie interesujące nas informacje możemy w większości przypadków znaleźć chociażby w Internecie. Coraz mniej osób decyduje się …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Listy i kartki pocztowe

Wiadomości dostarczane nam za pomocą listów i kartek pocztowych powoli odchodzą w zapomnienie. Nie da się ukryć, że dostanie ich jest bardzo przyjemnym gestem. Metoda co prawda wypierana jest przez nowoczesne technologie, jednak podczas naszych wakacji zdarza nam się wysłać kilkanaście pocztówek do naszych najbliższych znajomych. Poświęcenie nieco więcej czasu na napisanie pocztówki czy listu pokazuje, że staramy się i zależy nam na drugiej osobie. Gest jest niewielki, jednak ma on swoje znaczenie. Wysłanie zdjęcia czy smsa to tylko kilka sekund, a wybranie ładnej pocztówki a do tego napisanie kilku ciepłych słów nakazuje nam poświęcić na to odrobinę swojego czasu. Kilka zdań, choć wiadomość jest krótka ma także wpływ jak jesteśmy odbierani. Takimi drobnymi gestami zyskujemy w oczach bliskich nam osób. To do nich wysyłamy kartki czy listy z wiadomości. Pokazujemy że pamiętamy o nich. Ze wszystkimi innymi osobami możemy się już komunikować w sposób znacznie popularniejszy wykorzystując wszystkie nowoczesne metody.

Comments are closed.