Search
Advertisement
  • Skuteczna reklama w Sieci

    Reklama w Internecie na pierwszy rzut oka może wydawać się bajecznie prostym procesem, który przeprowadzić można samemu. W końcu w Sieci istnieje wiele systemów reklamowych, banerów, linków sponsorowanych czy mailingów, dzięki którym można zaistnieć. W rzeczywistości jednak, aby taka reklama była skuteczna, trzeba się nieźle …Read More »
  • Szansa na zaistnienie

    Rozwój mediów ale i technologii sprawił, że każdy z nas może kreować nowe informacje oraz zamieszczać je w Internecie stając się jedną z osób mających wpływ na kształtowanie rzeczywistości. Nie jest przecież problemem nagranie telefonem czy tabletem filmu z miejsca konfliktu i umieszczenie go w …Read More »
  • Czym są i dlaczego warto stosować pytki ceramiczne?

    Ilość różnego rodzaju materiałów i sposobów na wykonanie danego wnętrza jest naprawdę olbrzymia. W tym natłoku różnych koncepcji zdecydowanie wybija się jednak jeden konkretny materiał, a jest nim oczywiście płytka ceramiczna. Czym jest ta płytka i dlaczego stała się tak popularna? Czym jest płytka ceramiczna? …Read More »
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Listy i kartki pocztowe

Wiadomości dostarczane nam za pomocą listów i kartek pocztowych powoli odchodzą w zapomnienie. Nie da się ukryć, że dostanie ich jest bardzo przyjemnym gestem. Metoda co prawda wypierana jest przez nowoczesne technologie, jednak podczas naszych wakacji zdarza nam się wysłać kilkanaście pocztówek do naszych najbliższych znajomych. Poświęcenie nieco więcej czasu na napisanie pocztówki czy listu pokazuje, że staramy się i zależy nam na drugiej osobie. Gest jest niewielki, jednak ma on swoje znaczenie. Wysłanie zdjęcia czy smsa to tylko kilka sekund, a wybranie ładnej pocztówki a do tego napisanie kilku ciepłych słów nakazuje nam poświęcić na to odrobinę swojego czasu. Kilka zdań, choć wiadomość jest krótka ma także wpływ jak jesteśmy odbierani. Takimi drobnymi gestami zyskujemy w oczach bliskich nam osób. To do nich wysyłamy kartki czy listy z wiadomości. Pokazujemy że pamiętamy o nich. Ze wszystkimi innymi osobami możemy się już komunikować w sposób znacznie popularniejszy wykorzystując wszystkie nowoczesne metody.

Comments are closed.