Search
Advertisement
  • Kluczowa rola

    Mało kto z nas sobie wyobraża funkcjonowanie bez obecności mediów. Mają one wpływ na kształtowanie rzeczywistości. Nie oznacza to jednak, że pozostajemy na ich łasce i nie mamy na nie żadnego wpływu. Nie wszystkie treści nas interesują, nie wszystkie też odpowiadają naszym poglądom. Wiele wprowadza …Read More »
  • Zmiany na lepsze

    Często nam się zdarza, że wyczekujemy pod drzwiami na ważne dla nas wiadomości choć listonosza nie widać i ciągle nie przychodzi. Na nasze szczęście coraz bardziej się to zmienia i na większość informacji czekamy znacznie krócej. Skraca się czas oczekiwania na nie. Dostęp do Internetu …Read More »
  • Tania oferta internetu

    Internet jest obecnie powszechnie dostępny. Z tej formy komunikacji ze światem, jaką oferuje internet korzystają osoby w praktycznie każdym wieku. Zwykle posiadają one zarówno internet stacjonarny, jak i mobilny, z którego korzystają w praktycznie wszystkich miejscach, w których przebywają. Jednak trzeba przyznać, że nie wszystkie …Read More »
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Najświeższe informacje

Zastanawiając się, jakie źródło jest najlepsze w uzyskaniu rzetelnych informacji, bardzo często wybieramy wiadomości telewizyjne. Prezentowane są one przez dziennikarzy, którzy zbierają materiały do swoich reportaży jeżdżąc w różne zakątki kraju, a nawet świata. Dzięki temu widzowie, odbiorcy mają większą możliwość uzyskania obrazu otaczającej ich rzeczywistości. Wiadomości, które prezentowane są w mediach bardzo często próbują jednak wzbudzić sensację, tak aby zainteresować widza. Niekiedy zdarza się tak, że błahy problem jest bardzo rozdmuchiwany, przez co wiele osób traci zaufanie do telewizyjnych wiadomości. Jednym z lepszych źródeł informacji jest radio. To tam nie widzimy zdjęć, czy filmu, a jedynie dowiadujemy się suchych faktów. Osoby, które słuchają radia mają okazję dowiedzieć się, co wydarzyło się danego dnia, czy też godziny. Zaletą tego typu przekazu informacji, jest możliwość jego odbioru w każdym miejscu, o ile posiadamy np. telefon komórkowy i słuchawki. Możemy wówczas odsłuchać nadawane informacje. Ciekawą propozycją są także gazety, które możemy zakupić w kiosku w drodze do pracy.

Comments are closed.