Search
Advertisement
  • Reguły rynku

    Rynek jest tak wielki, że każdy kto szuka odpowiednich dla siebie rzeczy z pewnością je znajdzie. Nie chodzi tutaj tylko o wybór domów, samochodów, mebli czy sprzętu RTV. Konkurencja jest tak wielka, że i wielkie gazety i dzienniki musza ze sobą konkurować o każdego klienta. …Read More »
  • Nie można kierować się reklamami

    Czasami wybieramy bazując na reklamie, a następnie jesteśmy rozczarowani dlatego, że na przykład określony kosmetyk nie przyniósł spodziewanych wyników. Nie należy kierować się też rekomendacjami medialnych osób lub aktorów pojawiających się w spotach. Wszyscy ci ludzie są w końcu opłacani i najczęściej nawet nie zdają …Read More »
  • Prenumerata roczna, czy się opłaca?

    Z roku na rok przybywa magazynów tematycznych, poświęconych osobom, które są zainteresowane daną dziedziną życia. Są to wszelkiego rodzaju magazyny, które zawierają informacje, jak udoskonalić swoje umiejętności. Bardzo często znajduje się tam wiele praktycznych porad, dzięki którym mamy możliwość rozwinąć skrzydła. Bardzo często w przypadku …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Pozostają w tyle

GazetyIch rola nie jest już tak istotna jak kilkanaście lat temu. Gazety są wypierane przez Internet który stał się najważniejszym dla nas medium. Szybkość przekazywania informacji, częstotliwość ich aktualizowania ma duży wpływ na jego popularność. Oczywiście kiedy chcemy na spokojnie usiąść i zapoznać się ze wszystkimi informacjami gazety są nieocenione. Choć ukazują się w następnym dniu często oferują rozbudowane informacje poparte opiniami ekspertów które wnoszą bardzo dużo do postrzegania danej sytuacji i pozwalają na dokładne wytłumaczenie problemu. Niestety grono osób kupujących stale się zmniejsza. Ma na to wpływ przede wszystkim kryzys gospodarczy. Zmniejszenie ilości dziennikarzy, a często obniżenie jakości tekstów przyczynia się do takiego stanu rzeczy. Choć cenimy sobie formę gazet, trudno jest jej się oprzeć konkurencji technologicznej w postaci czytników książek, tabletów, smart fonów oraz laptopów. Najważniejsza jest szybkość przekazania informacji i na tym polu tradycyjne gazety przegrywają co jest ich największym minusem.

Comments are closed.