Search
Advertisement
  • Co pokażą w telewizji

    Wiele osób marzy o dostaniu się do telewizji i poprowadzeniu wieczornego wydania wiadomości. Co prawda kanałów informacyjnych nie brakuje to właśnie znalezienie się w głównym wydaniu jest bardzo prestiżowym zadaniem. Największe stacje telewizyjne mają swoje wydania wiadomości. Nie o tej samej godzinie, jednak wszystkie porą …Read More »
  • Agencja interaktywna a reklama tradycyjna

    Ciężko raczej znaleźć człowieka, którego nie irytują długie reklamy w telewizji, wyskakujące okienka reklamowe na stronach www czy też wszechobecne ulotki i gazetki w skrzynkach pocztowych. Niezależnie jednak od poziomu naszej irytacji okazuje się, że taka forma reklamy najzwyczajniej w świecie działa. Praktycznie każda agencja …Read More »
  • Co nas interesuje

    Mimo rozwoju Internetu czytanie gazet dalej jest nam bliskie. Co prawda większość treści znajdziemy także w Internetowych odpowiednikach gazet, jednak zapach gazety, świeżego druku i możliwość z nią obcowania i dotykania jej jest czymś wyjątkowym czego nie da porównać z niczym innym. Podobnie sprawa się …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Przepływ informacji

Przepływ informacjiKażdy z nas chce jak najwięcej wiedzieć o bieżących wydarzeniach. Tyle się obecnie dzieje, a informacje przepływają z jednego miejsca na świecie do drugiego w bardzo krótkim czasie. Bardzo popularnymi przekaźnikami wiadomości były gazety, jednak ze względu na długi czas oczekiwania na nie, nie spełniają tak dobrze swojej roli kiedy chcemy być na bieżąco. Sytuacje poprawiają wydania internetowe w których stale pojawiają się nowe lub zaktualizowane informacje. Oczywiste też jest, że telewizja, radio oraz Internet odgrywają tutaj największa rolę. Stałe grono widzów, słuchaczy i użytkowników Internetu może śledzić każdy ruch i całą sytuację która nas interesuje. Niewiele rzeczy może nam umknąć. Trudniej jest też nami manipulować udostępniając informacje z tylko jednego źródła, ponieważ obecnie każdy może przekazywać informacje za pomocą choćby telefonu komórkowego który wyposażony jest w kamerę i aparat. Rozwój technologii ułatwia przepływ wiadomości dzięki czemu możemy być także stale w kontakcie ze znajomymi.

Comments are closed.