Search
Advertisement
  • Przebieg wiadomości

    Media są tym, z czym mamy do czynienia każdego dnia. Sięgamy do nich kiedy chcemy się czegoś dowiedzieć o bieżących wydarzeniach już szukamy informacji na dany temat. Najpopularniejszymi są telewizja, Internet oraz radio. Wszystkie interesujące nas informacje możemy znaleźć w Internecie. Osób decydujących się na …Read More »
  • Agencja interaktywna a reklama tradycyjna

    Ciężko raczej znaleźć człowieka, którego nie irytują długie reklamy w telewizji, wyskakujące okienka reklamowe na stronach www czy też wszechobecne ulotki i gazetki w skrzynkach pocztowych. Niezależnie jednak od poziomu naszej irytacji okazuje się, że taka forma reklamy najzwyczajniej w świecie działa. Praktycznie każda agencja …Read More »
  • Istotne zadanie

    Nie zawsze mamy na nie czas, jednak kiedy mamy możliwość zawsze chętnie oglądamy wieczorne wiadomości. Jest to inna forma przekazywania informacji niż ta z która mamy do czynienia cały czas. Emitowane w telewizji informacje z kraju i ze świata związane są z najważniejszymi wydarzeniami politycznymi, …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Środki masowego przekazu

Zastanawiając się nad tym, czy media są dobrym źródłem informacji warto rozważyć ich wiarygodność. Przede wszystkim środki masowego przekazu, takie jak telewizja, radio, itp. mają dotrzeć do masowego odbiorcy i zostać przez niego zapamiętane. Niestety coraz częściej zdarza się tak, że media takie jak telewizja, prasa, itp. rozdmuchują problemy, które nie są warte nagłośnienia. Środki masowego przekazu są jednak dobrym źródłem informacji, gdyż można je z łatwością odbierać, a co więcej są bardzo często nadawane. Wiadomości przekazywane w telewizji są o tyle dobre, że pokazują obraz danej rzeczywistości, która jest tematem danego reportażu. Media wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców, serwisy informacyjne umieszczają w bardzo różnych godzinach, tak aby praca na zmiany nie kolidowała z możliwością odbioru wydarzeń z kraju i ze świata. Warto oglądać serwisy informacyjne, słuchać audycji radiowych, gdyż dzięki nim będziemy na bieżąco z wydarzeniami jakie zaistniały. Należy jednak porównywać wiadomości np. z radia i telewizji, gdyż niekiedy mogą one być rozbieżne.

Comments are closed.