Search
Advertisement
  • Magnez dla dzieci

    Dzieci znajdują się w okresie bardzo intensywnego wzrostu, a poza tym muszą one przyjmować sporą ilość informacji na temat świata i otaczającej je rzeczywistości. Dlatego rodzice coraz częściej kupują dla nich różnego rodzaju zestawy witamin i minerałów. Trzeba przyznać, że w sprzedaży dostępnych jest naprawdę …Read More »
  • Czym są i dlaczego warto stosować pytki ceramiczne?

    Ilość różnego rodzaju materiałów i sposobów na wykonanie danego wnętrza jest naprawdę olbrzymia. W tym natłoku różnych koncepcji zdecydowanie wybija się jednak jeden konkretny materiał, a jest nim oczywiście płytka ceramiczna. Czym jest ta płytka i dlaczego stała się tak popularna? Czym jest płytka ceramiczna? …Read More »
  • Najświeższe informacje

    Zastanawiając się, jakie źródło jest najlepsze w uzyskaniu rzetelnych informacji, bardzo często wybieramy wiadomości telewizyjne. Prezentowane są one przez dziennikarzy, którzy zbierają materiały do swoich reportaży jeżdżąc w różne zakątki kraju, a nawet świata. Dzięki temu widzowie, odbiorcy mają większą możliwość uzyskania obrazu otaczającej ich …Read More »
Maj 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

W jakich firmach warto wdrożyć SAP hana?

Systemy SAP cieszą się niemałym zainteresowaniem przedsiębiorców na całym świecie, którzy działają w różnych branżach. Nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że specjalne oprogramowanie dla firm znacznie ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem, zapewnia stały dostęp do danych, które są niezbędne w procesie planowania dalszych działań i sprawnego zarządzania zasobami.

W przypadku firm wykonujących jednocześnie wiele skomplikowanych operacji konieczne jest zwiększenie mocy obliczeniowych, aby przyspieszyć tego typu czynności. Właśnie z myślą o nich powstała aplikacja SAP hana.

SAP hana to platforma najnowszej generacji, która umożliwia przetwarzanie danych w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. W ten sposób można znacznie przyspieszyć przeprowadzane operacje, co ma wpływ na sprawniejsze funkcjonowanie całej firmy. Wdrożenie SAP Hana umożliwia zwiększenie mocy obliczeniowych i sprawia, że wykonywane jednocześnie złożone operacje przebiegają znacznie szybciej. Takie rozwiązanie sprawdzi się więc z pewnością w tych przedsiębiorstwach, które korzystają z dużej liczby systemów informatycznych.

SAP hana ma wiele zalet. Aplikację można w łatwy sposób zintegrować z innymi systemami SAP, dzięki czemu w razie rozwoju firmy i rozszerzenia zakresu jej działalności nie ma konieczności opracowywania zupełnie nowych systemów informatycznych.

Dla przedsiębiorcy oznaczać to może niemałe oszczędności. SAP hana może ponadto funkcjonować jako samodzielne rozwiązanie bądź jako usługa w chmurze. Więcej na ten temat można dowiedzieć się na https://hicron.com/oferta/sap-hana/.

Comments are closed.