Search
Advertisement
  • Lepsze wykorzystywanie czasu

    Każdy z nas szybko się przyzwyczaił do wiadomości wysyłanych za pomocą telefonów komórkowych. Z upływem lat przyszedł czas na e-maile. Osoby starsze z czasem przestały do siebie pisać listy. Doskonale pamiętają jak to było pisać i czekać kilkanaście dni na odpowiedź. Obecnie najprostszą formą komunikacji …Read More »
  • Przepływ informacji

    Każdy z nas chce jak najwięcej wiedzieć o bieżących wydarzeniach. Tyle się obecnie dzieje, a informacje przepływają z jednego miejsca na świecie do drugiego w bardzo krótkim czasie. Bardzo popularnymi przekaźnikami wiadomości były gazety, jednak ze względu na długi czas oczekiwania na nie, nie spełniają …Read More »
  • Środki masowego przekazu

    Zastanawiając się nad tym, czy media są dobrym źródłem informacji warto rozważyć ich wiarygodność. Przede wszystkim środki masowego przekazu, takie jak telewizja, radio, itp. mają dotrzeć do masowego odbiorcy i zostać przez niego zapamiętane. Niestety coraz częściej zdarza się tak, że media takie jak telewizja, …Read More »
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

W jakich firmach warto wdrożyć SAP hana?

Systemy SAP cieszą się niemałym zainteresowaniem przedsiębiorców na całym świecie, którzy działają w różnych branżach. Nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że specjalne oprogramowanie dla firm znacznie ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem, zapewnia stały dostęp do danych, które są niezbędne w procesie planowania dalszych działań i sprawnego zarządzania zasobami.

W przypadku firm wykonujących jednocześnie wiele skomplikowanych operacji konieczne jest zwiększenie mocy obliczeniowych, aby przyspieszyć tego typu czynności. Właśnie z myślą o nich powstała aplikacja SAP hana.

SAP hana to platforma najnowszej generacji, która umożliwia przetwarzanie danych w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. W ten sposób można znacznie przyspieszyć przeprowadzane operacje, co ma wpływ na sprawniejsze funkcjonowanie całej firmy. Wdrożenie SAP Hana umożliwia zwiększenie mocy obliczeniowych i sprawia, że wykonywane jednocześnie złożone operacje przebiegają znacznie szybciej. Takie rozwiązanie sprawdzi się więc z pewnością w tych przedsiębiorstwach, które korzystają z dużej liczby systemów informatycznych.

SAP hana ma wiele zalet. Aplikację można w łatwy sposób zintegrować z innymi systemami SAP, dzięki czemu w razie rozwoju firmy i rozszerzenia zakresu jej działalności nie ma konieczności opracowywania zupełnie nowych systemów informatycznych.

Dla przedsiębiorcy oznaczać to może niemałe oszczędności. SAP hana może ponadto funkcjonować jako samodzielne rozwiązanie bądź jako usługa w chmurze. Więcej na ten temat można dowiedzieć się na https://hicron.com/oferta/sap-hana/.

Comments are closed.