Search
Advertisement
  • Lepsze wykorzystywanie czasu

    Każdy z nas szybko się przyzwyczaił do wiadomości wysyłanych za pomocą telefonów komórkowych. Z upływem lat przyszedł czas na e-maile. Osoby starsze z czasem przestały do siebie pisać listy. Doskonale pamiętają jak to było pisać i czekać kilkanaście dni na odpowiedź. Obecnie najprostszą formą komunikacji …Read More »
  • Przebieg wiadomości

    Media są tym, z czym mamy do czynienia każdego dnia. Sięgamy do nich kiedy chcemy się czegoś dowiedzieć o bieżących wydarzeniach już szukamy informacji na dany temat. Najpopularniejszymi są telewizja, Internet oraz radio. Wszystkie interesujące nas informacje możemy znaleźć w Internecie. Osób decydujących się na …Read More »
  • Informacje z pierwszej ręki

    Chcemy jak najwięcej wiedzieć o wszystkim co się obecnie dzieje. Informacje przepływają z jednego miejsca do drugiego w bardzo krótkim czasie. Przez wiele lat najpopularniejszymi przekaźnikami wiadomości były gazety, które ze względu na długi czas oczekiwania nie spełniają tak dobrze swojej roli. Sytuacje poprawiają ich …Read More »
Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

W jakich firmach warto wdrożyć SAP hana?

Systemy SAP cieszą się niemałym zainteresowaniem przedsiębiorców na całym świecie, którzy działają w różnych branżach. Nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że specjalne oprogramowanie dla firm znacznie ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem, zapewnia stały dostęp do danych, które są niezbędne w procesie planowania dalszych działań i sprawnego zarządzania zasobami.

W przypadku firm wykonujących jednocześnie wiele skomplikowanych operacji konieczne jest zwiększenie mocy obliczeniowych, aby przyspieszyć tego typu czynności. Właśnie z myślą o nich powstała aplikacja SAP hana.

SAP hana to platforma najnowszej generacji, która umożliwia przetwarzanie danych w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. W ten sposób można znacznie przyspieszyć przeprowadzane operacje, co ma wpływ na sprawniejsze funkcjonowanie całej firmy. Wdrożenie SAP Hana umożliwia zwiększenie mocy obliczeniowych i sprawia, że wykonywane jednocześnie złożone operacje przebiegają znacznie szybciej. Takie rozwiązanie sprawdzi się więc z pewnością w tych przedsiębiorstwach, które korzystają z dużej liczby systemów informatycznych.

SAP hana ma wiele zalet. Aplikację można w łatwy sposób zintegrować z innymi systemami SAP, dzięki czemu w razie rozwoju firmy i rozszerzenia zakresu jej działalności nie ma konieczności opracowywania zupełnie nowych systemów informatycznych.

Dla przedsiębiorcy oznaczać to może niemałe oszczędności. SAP hana może ponadto funkcjonować jako samodzielne rozwiązanie bądź jako usługa w chmurze. Więcej na ten temat można dowiedzieć się na https://hicron.com/oferta/sap-hana/.

Comments are closed.